Support

Susanne Rietveld-Vervoort

Susanne Rietveld-Vervoort

Support

Tel. +31 495 747 104
support@agrisyst.com

Demi Wijermans-Houwers

Demi Wijermans-Houwers

Support

Tel. +31 495 747 104
support@agrisyst.com

Berry Meulenbroeks

Berry Meulenbroeks

Support

Tel. +31 495 747 104
support@agrisyst.com

Nicol Orbon

Nicol Orbon

Support

Tel. +31 495 747 104
support@agrisyst.com

Inge Hendriks

Inge Hendriks

Support

Tel. +31 495 747 104
support@agrisyst.com

AnyDesk TeamViewer PigExpert App AgriSyst Backup WinSCP

Contact

Bent u geïnteresseerd in onze producten en diensten, neem dan contact met ons op. Wij helpen u graag bij het maken van de juiste beslissing. Laat een bericht achter en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

AgriSyst

Schatbeurderlaan 8b

6002 ED  Weert

Tel. +31 495 747 104

info@agrisyst.com

 

 

Verkoop

Twan van Dijk

Twan van Dijk

Hoofd verkoop

GSM. +31 6 2462 6553
twan@agrisyst.com

Rob Ziengs

Rob Ziengs

Verkoop support

Tel. +31 6 1593 7058
rob@agrisyst.com

Maloe Dam

Maloe Dam

Verkoop

GSM. +31 6 1127 2438
maloe@agrisyst.com

Ton van den Akker

Ton van den Akker

Verkoop

GSM. +31 6 5247 9373
ton@agrisyst.com

Janine Roemen

Janine Roemen

Project manager

GSM: +31 6 2167 2508

janine@agrisyst.com

Ontwikkeling

Eric Verhorstert

Eric Verhorstert

Hoofd ontwikkeling

tel: +31 495 747 104

eric@agrisyst.com

Saskia Looijmans-Lijten

Saskia Looijmans-Lijten

Ontwikkelaar

saskia@agrisyst.com

Michael Kneepkens

Michael Kneepkens

Ontwikkelaar

michael@agrisyst.com

Sandro Offermans

Sandro Offermans

Ontwikkelaar

sandro@agrisyst.com

Bas van den Reek

Bas van den Reek

Ontwikkelaar

bas@agrisyst.com

Fee Stevens

Fee Stevens

Ontwikkelaar

fee@agrisyst.com

Hilde Rausch

Hilde Rausch

Ontwikkelaar

hilde@agrisyst.com

AgriSyst België

Wim Bastyns

Wim Bastyns

wim@agrisyst.com

+32 474 137 217

Bart Teuwen

Bart Teuwen

bart@agrisyst.com

+32 468 086 898

Management

Marc Cox

Marc Cox

Algemeen directeur

GSM. +31 6 1137 8529
marc@agrisyst.com

Twan van Dijk

Twan van Dijk

Directeur AgriSyst Duitsland

GSM. +31 6 2462 6553
twan@agrisyst.com

Eric Verhorstert

Eric Verhorstert

Hoofd ontwikkeling

Tel. +31 495 747 104
eric@agrisyst.com

Interne ondersteuning

Colinda Sonnemans-Peeters

Colinda Sonnemans-Peeters

Administratie

Tel. +31 495 747 104
administratie@agrisyst.com

Nicolle Boonen

Nicolle Boonen

Marketing & Communicatie

GSM: +31 6 2161 3068

marketing@agrisyst.com