Support

Susanne Rietveld-Vervoort

Susanne Rietveld-Vervoort

Support

Tel. +31 495 747 104
support@agrisyst.com

Demi Wijermans-Houwers

Demi Wijermans-Houwers

Support

Tel. +31 495 747 104
support@agrisyst.com

Frank van der Heijden

Frank van der Heijden

Support

Tel. +31 495 747 104
support@agrisyst.com

Nicol Orbon

Nicol Orbon

Support

Tel. +31 495 747 104
support@agrisyst.com

Inge Hendriks

Inge Hendriks

Support

Tel. +31 495 747 104
support@agrisyst.com

AnyDesk TeamViewer PigExpert App AgriSyst Backup WinSCP

Contact

Bent u geïnteresseerd in onze producten en diensten, neem dan contact met ons op. Wij helpen u graag bij het maken van de juiste beslissing. Laat een bericht achter en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

AgriSyst

Schatbeurderlaan 8b

6002 ED  Weert

Telefoon & WhatsApp

+31 495 747 104

info@agrisyst.com

 

 

Verkoop

Twan van Dijk

Twan van Dijk

Hoofd verkoop

Tel. +31 6 2462 6553
twan@agrisyst.com

Rob Ziengs

Rob Ziengs

Verkoop support

Tel. +31 6 1593 7058
rob@agrisyst.com

Ton van den Akker

Ton van den Akker

Verkoop

Tel. +31 6 5247 9373
ton@agrisyst.com

Janine Roemen

Janine Roemen

Project manager

Tel. +31 6 2167 2508
janine@agrisyst.com

Emily Ramakers

Emily Ramakers

Productspecialist

Tel. +31 6 1127 2438   
emily@agrisyst.com

Inge Hendriks

Inge Hendriks

Productspecialist

Tel. +31 6 2161 3068
inge@agrisyst.com

Ontwikkeling

Eric Verhorstert

Eric Verhorstert

Hoofd ontwikkeling

Tel. +31 495 747 104
eric@agrisyst.com

Saskia Looijmans-Lijten

Saskia Looijmans-Lijten

Ontwikkelaar

saskia@agrisyst.com

Michael Kneepkens

Michael Kneepkens

Ontwikkelaar

michael@agrisyst.com

Fee Stevens

Fee Stevens

Ontwikkelaar

fee@agrisyst.com

Bas van den Reek

Bas van den Reek

Ontwikkelaar

bas@agrisyst.com

Hilde Rausch

Hilde Rausch

Ontwikkelaar

hilde@agrisyst.com

AgriSyst Belgi├ź

Wim Bastyns

Wim Bastyns

Productspecialist

Tel. +32 474 13 72 17
wim@agrisyst.com

Management

Marc Cox

Marc Cox

Algemeen directeur

Tel. +31 6 1137 8529
marc@agrisyst.com

Twan van Dijk

Twan van Dijk

Directeur AgriSyst Duitsland

Tel. +31 6 2462 6553
twan@agrisyst.com

Eric Verhorstert

Eric Verhorstert

Hoofd ontwikkeling

Tel. +31 495 747 104
eric@agrisyst.com

Interne ondersteuning

Colinda Sonnemans-Peeters

Colinda Sonnemans-Peeters

Administratie

Tel. +31 495 747 104
administratie@agrisyst.com