Support en Administratie

Susanne Rietveld-Vervoort

Susanne Rietveld-Vervoort

Support

Tel. +31 495 747 104
support@agrisyst.com

Demi Wijermans-Houwers

Demi Wijermans-Houwers

Support

Tel. +31 495 747 104
Support@agrisyst.com

Marion Stil-Paalvast

Marion Stil-Paalvast

Support

Tel +31 495 747 104
support@agrisyst.com

Colinda Sonnemans-Peeters

Colinda Sonnemans-Peeters

Administratie

Tel. +31 495 747 104
administratie@agrisyst.com

AnyDesk TeamViewer PigExpert App Android-QS

Contact

Bent u geïnteresseerd in onze producten en diensten, neem dan contact met ons op. Wij helpen u graag bij het maken van de juiste beslissing. Laat een bericht achter en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

AgriSyst

Schatbeurderlaan 8b

6002 ED  Weert

Tel. +31 495 747 104

info@agrisyst.com

 

 

Verkoop

Sam van Boekel

Sam van Boekel

Verkoop

GSM. +31 6 5498 7060
sam@agrisyst.com

Twan van Dijk

Twan van Dijk

Hoofd verkoop

GSM. +31 6 2462 6553
twan@agrisyst.com

Laura Klatte

Laura klatte

Verkoop Duitsland

GSM. +49 171 335 5251
laura@agrisyst.de

Sandra

Sandra

PR verantwoordelijke

Tel. +31 495 747 104
sandra@agrisyst.com

AgriSyst Duitsland

Edgar Hohls

Edgar Hohls

Project management

Tel.+49 4132 8509
edgar.hohls@agrisyst.de

Ines Lindner

Ines Lindner

Support 

Tel.+49 34321 6440
ines.lindner@agrisyst.de

Steffi Buder

Steffi Buder

Support

Tel. +49 34321 64413
steffi.buder@agrisyst.de

Birgit Tappert

Birgit Tappert

Support

Tel. +49 34321 64412
birgit.tappert@agrisyst.de

Ontwikkeling

Michael Kneepkens

Michael Kneepkens

Ontwikkelaar

michael@agrisyst.com

Saskia Looijmans-Lijten

Saskia Looijmans-Lijten

Ontwikkelaar

saskia@agrisyst.com

Anke Houben

Anke Houben

Ontwikkelaar

anke@agrisyst.com

Peter Raijmakers

Peter Raijmakers

Ontwikkelaar

peter@agrisyst.com

Eric Verhorstert

Eric Verhorstert

Hoofd ontwikkeling

eric@agrisyst.com

Jordy Verlaek

Jordy Verlaek

Ontwikkelaar

jordy@agrisyst.com

Management

Marc Cox

Marc Cox

Algemeen directeur

GSM. +31 6 1137 8529
marc@agrisyst.com

Twan van Dijk

Twan van Dijk

Directeur AgriSyst Duitsland

GSM. +31 6 2462 6553
twan@agrisyst.com

Hans Jubbega

Hans Jubbega

Consultant BoarExpert

GSM. +31 6 5353 3882
hans@agrisyst.com

Eric Verhorstert

Eric Verhorstert

Hoofd ontwikkeling

Tel. +31 495 747 104
eric@agrisyst.com